C-Serisi Sedan Satış Kampanyası

Böyle fırsat, karşınıza bir kez çıkar.

160 BG dizel ve 184 BG 4MATIC benzinli motor seçenekleri, 9G-TRONIC 9 ileri oranlı otomatik şanzıman, tamamen dijital gösterge ekranı ve çok daha fazlası onda. C-Serisi Sedan AMG, nisan ayına özel 20.000 TL'ye varan takas desteği ve 2020 model sınırlı sayıda araç için geçerli 599.000 TL'den başlayan fiyatlarla Mercedes-Benz bayilerinde.

Sınırlı Sayıda 2020 model C-Serisi Sedan AMG Donanım Paketli Otomobiller 599.000 TL’den başlayan fiyat ve 20.000 TL’ye varan takas desteği ile kredi kampanyasız alımlarda geçerlidir. Kredi kampanyalı alımlar için; 0,95 faiz oranı, 2020 model C-Serisi AMG ve Exlusive donanım paketine sahip araçlarda Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 355.000 TL’ye kadar kredi kullanımında ve 12 ay vadede geçerlidir. Kredi tutarına kasko kredisi dahildir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (OtomobilFiyatı/2)+24.000 TL’dir. Kampanya 30.04.2021’e kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. kredi başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

C-Serisi Sedan Satış Kampanyası Keşfet!

Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. hiçbir bildirimde bulunmaksızın fiyatlarda ve paket kapsamlarındaki değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar faturanın kesildiği günkü değerlerle düzenlenir. Otomobillerin belirtilen fiyatları standart ve/veya Türkiye paket uygulamaları ile belirtilmiş olup diğer ücretli aksesuarlar vergiler hariç liste fiyatı üzerine eklenerek oluşacak KDV ve Özel Tüketim Vergisi kapsamındaki vergilerden etkilenirler. Tescil masraflarına zorunlu mali sorumluluk sigortası dahil olmayıp, bu bedel araç sahibi tarafından karşılanacaktır.